Olukbaşı Anadolu Hastanesi

Op. Dr. Süleyman ÖZTÜRK

Op. Dr. Süleyman ÖZTÜRK

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Özgeçmiş

Doğum Tarihi: 1979

Doğum Yeri: Kayseri

Görevi: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Görev Yeri: Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi

Branşı: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Üniversite: Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık Yeri: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Önceki Görev: Taşköprü Devlet Hastanesi, Kastamonu Şerife Bacı Kadın Doğum Hastanesi, Özel İsfendiyar Anadolu Hastanesi.

Yabancı Dil: İngilizce

Hobiler: Örtü altı sebze yetiştiriciliği, aromatik bitki yetiştiriciliği, süs tavuk yetiştiriciliği ve Alman Kurdu yetiştiriciliği.

 

ÖZGEÇMİŞ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Süleyman Öztürk; 20.10.1979 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri ilinde tamamladıktan sonra yine Kayseri'de bulunan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2002 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl içerisinde başladığı Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümündeki uzmanlık eğitimini 2007 yılında tamamlayarak, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Mart 2008 yılına kadar çalışmaya devam etmiştir. Mart 2008 tarihinde Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Ataması ile Kastamonu Taşköprü Devlet Hastanesi'nde çalışmaya başlayan Dr. Öztürk, 2008 yılından itibaren Kastamonu halkına hizmet etmeye devam etmektedir. 2012 yılından itibaren Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi'nde görevine devam etmekte olan Dr. Öztürk, evli ve 2 çocuk babasıdır.