Sisteminizde Flash Yüklü Olmalıdır!

Get Adobe Flash player

Sisteminizde Flash Yüklü Olmalıdır!

Get Adobe Flash player

İnsan Kaynakları

Anadolu Hastanesi İşe Alım Politikası

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesinde "uygun işe uygun insan" prensibiyle, yapılacak işlerin gerektirdiği mesleki tecrübe ve yetkinliğe sahip adayların görevlendirilmesine özen gösterilir. Bu çerçevede eğitim düzeyi yüksek, hastanemiz kurum kültürüne adapte olabilecek, problem çözme becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık adaylara Anadolu Hastanesi'nin bir çalışanı olma imkanı verilmektedir.

Hastanemize İş Başvurusu Yolları

Bizzat hastanemize gelip iş başvuru formu doldurmak suretiyle başvuruda bulunabilirsiniz. Anadolu Hastanesi İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilen aday başvuruları içerisinde mevcut açık pozisyonlarla ilgili başvurular öncelikle değerlendirilmektedir.

Anadolu Hastanesinde İşe Alım Süreci

İlk olarak İnsan Kaynakları Uzmanımız tarafından mülakata alınan aday uygun görülmesi durumunda ikinci aşamada ilgili departmanla mesleki yetkinliklere ait teknik ayrıntıların görüşülmesi için yönlendirilmektedir. Üçüncü ve son aşamada ise aday, hastanemizde belli periyotlarla yapılan işe alım komisyonu tarafından değerlendirilmektedir. İşe alım komisyonunun da kararının olumlu olması durumunda adaya iş teklifi yapılmaktadır.

Çalışanlara Sunulan İmkanlar

Lojman: Bay ve bayan sağlık personelimize yönelik lojman olanağımız mevcuttur.

Yemek: Hastanemizde ücretsiz öğle yemeği ayrıca nöbete kalan çalışanlarımız için akşam yemeği imkanı mevcuttur.